Të gjitha kategoritë
EN

Me cilësi dhe besueshmëri të markësShërbyer më mirë klientëve

Produkte të tjera
Ju keni nevojë për më të mirën, ne bëjmë më të mirën!
Informacione kompani
MIRESEVINI

Informacione kompani

GET është një ndërmarrje prodhuese që kombinon prodhimin dhe shitjet së bashku posedon pajisje të lëmuara, teknika të ngurta dhe sistem të plotë të cilësisë
               
                       

Ningbo GET Import and Export Co., Ltd. u themelua në vitin 2010, me të drejta të pavarura të importit dhe eksportit, është më shumë se 10 vjet prodhim i pavarur, shitje eksporti si një nga kompanitë e tregtisë së jashtme. Kompania është e specializuar në eksportin e çelikut të karbonit, çelikut të aliazhuar, çelikut gri, çelikut të pandryshkshëm dhe hekurit duktil si lëndë e parë e pjesëve të derdhjeve precize dhe të gjitha llojeve të pjesëve të përpunimit të metaleve, produkte eksporti nga 100 gram deri në 600 kg peshë, gjithashtu mund të prodhohen. sipas vizatimeve të klientëve. Produktet e saj shiten mirë brenda dhe jashtë vendit, si Shtetet e Bashkuara, Italia, Australia, Dubai, Afrika e Jugut, Suedia, Gjermania, Holanda dhe ......

               
ME SHUME DETAJE

Produktet tona ndahen kryesisht në Kategoritë e mëposhtme

Pjesët e makinerive të ndërtimit dhe pjesët e makinerive minerare, kryesisht përfshijnë majën e dhëmbëve të kovës, përshtatësit e kovës, prerësin anësor, pjesët rezervë të karrocave dhe kunjat dhe bulonat e përpunimit. Për më tepër, pjesë valvulash, pjesë për trase dhe tren, pjesë makinash, pjesë të makinerisë hidraulike dhe pjesë të tjera.

Produkte të tjera

Avantazhin tonë

Jepuni klientëve një gamë të plotë shërbimesh intime

Dizajn perfekt
Mbani inovacionin
Nivelet e fortësisë deri në 52 HRC
Inspektimi 100% i Cilësisë
Pajisja e shkëlqyer e përshtatësit të dhëmbëve
Plotësoni kërkesat specifike
Veti të shkëlqyera të veshjes dhe forcës
Mbi 10 vjet përvojë të pasur
Kontroll shkencor dhe i plotë i cilësisë
Sistemi i Avancuar dhe Shkencor i Inspektimit
 • PROFESIONI
  PROFESIONI

  Kompania është e specializuar në eksportimin e derdhjeve me precizion dhe pjesëve të ndryshme të përpunimit të metaleve duke përdorur çeliku të lidhur me karbon, çelik gri, çelik inox dhe hekur duktil si……

 • INTERNATIONAL
  INTERNATIONAL

  Produktet tona shiten mirë brenda dhe jashtë vendit, ka qenë një nga furnizuesit e shkëlqyer të njohur në botë dhe është bërë partneri më i mirë i klientëve tanë. Të tilla si Shtetet e Bashkuara, Italia, Australia, Dubai……

 • 24 ORË ONLINE
  24 ORË ONLINE

  Ne mbajmë qëndrimin e shërbimit prej 365 ditësh në internet, 24 orë në internet, 24 orë në ditë dhe u ofrojmë klientëve një gamë të plotë shërbimesh të vëmendshme

TUV