Të gjitha kategoritë
EN

Pjesë këmbimi për nënkarburant

home>Produkte>Pjesë këmbimi për nënkarburant

buldozer
çelik
Mini
Vesh
Mini ekskavator buldozeri pista rul këpucë kënetë material çeliku lidhje pista grupi katran
Mini ekskavator buldozeri pista rul këpucë kënetë material çeliku lidhje pista grupi katran
Mini ekskavator buldozeri pista rul këpucë kënetë material çeliku lidhje pista grupi katran
Mini ekskavator buldozeri pista rul këpucë kënetë material çeliku lidhje pista grupi katran

Këpucë gjurmësh

Mini ekskavator buldozeri pista rul këpucë kënetë material çeliku lidhje pista grupi katran


Materiali: aliazh çeliku. Ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjen e materialit për të përmbushur vetitë mekanike specifike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit.

Përshkrim

● Materiali: Çeliku aliazh. Ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjen e materialit për të përmbushur vetitë mekanike specifike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit.

● Procesi: Formëzimi / Derdhja.

● Trajtimi i sipërfaqes: Lyerje.

●Gjendja: 100% e re me performancë superiore dhe shumë përshtatje të dimensioneve funksionale.

● Numri i modelit: Numri i pjesës i personalizuar dhe OEM.

● Marka e aplikueshme: JCB, CAT/Caterpillar, VOLVO, ESCO, Hensley, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Doosan, Sany, LIEBHERR, LiuGong.

specifikimet
Emri i PjesësKëpucë gjurmëshMoq1 copë
MarkëGETACC ose Kërkesa e KlientitInspektim100% inspektim vizual dhe inspektim i marrjes së mostrave me dimensionin e përshtatjes 
Procesin e prodhimitFormëzimi / DerdhjaKoha e dorëzimit30-35 ditë
materialAlloy SteelPaketimRasti kompensatë
Ngjyra E zezë, e verdhëgaranciViti 1
Fortësi52-58HRCDuke ngarkuar portinNingbo; Shangai; Yiwu
AplikacionBuldozer/MotorgraderKushtet e pagesës T / T; L / C;


HETIM
TUV