Të gjitha kategoritë
EN

Pjesë këmbimi për nënkarburant

home>Produkte>Pjesë këmbimi për nënkarburant

Ekskavator
shasi
udhë
udhë
Asambleja e zinxhirëve të pistave të ekskavatorëve të çelikut të linjës
Asambleja e zinxhirëve të pistave të ekskavatorëve të çelikut të linjës
Asambleja e zinxhirëve të pistave të ekskavatorëve të çelikut të linjës
Asambleja e zinxhirëve të pistave të ekskavatorëve të çelikut të linjës

Ndiq zinxhirin e lidhjeve

Asambleja e zinxhirëve të pistave të ekskavatorëve të çelikut të linjës


Materiali: aliazh çeliku. Ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjen e materialit për të përmbushur vetitë mekanike specifike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit.

Përshkrim

● Materiali: Çeliku aliazh. Ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjen e materialit për të përmbushur vetitë mekanike specifike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit.

● Procesi: Formëzimi / Derdhja.

● Trajtimi i sipërfaqes: Lyerje.

● Gjendja: 100% e re me performancë superiore dhe përshtatje të lartë të dimensioneve funksionale.

● Numri i modelit: Numri i pjesës i personalizuar dhe OEM.

Brand Markë e zbatueshme: JCB, CAT / Caterpillar, VOLVO, ESCO, Hensley, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Doosan, Sany, LIEBHERR, LiuGong

specifikimet
Emri i PjesësLidhja e gjurmësMoq1 copë
MarkëGETACC ose Kërkesa e KlientitInspektim100% inspektim vizual dhe inspektim i marrjes së mostrave me dimensionin e përshtatjes 
Procesin e prodhimitFormëzimi / DerdhjaKoha e dorëzimit35-45 ditë
materialAlloy SteelPaketimRasti kompensatë
Ngjyra E zezë, e verdhëgaranciViti 1
Fortësi52-58HRCDuke ngarkuar portinNingbo; Shangai; Yiwu
AplikacionBuldozer/MotorgraderKushtet e pagesës T / T; L / C;


HETIM
TUV