Të gjitha kategoritë
EN

Pin & Bolt & Arrë & mbajtëse

home>Produkte>Pin & Bolt & Arrë & mbajtëse

Falsifikuara
Cilësi të lartë të pjesëve të mini-ekskavatorit të falsifikuar kovë mbyllëse dhëmbësh kovë 230PN për 230SP

230 PN

Cilësi të lartë të pjesëve të mini-ekskavatorit të falsifikuar kovë mbyllëse dhëmbësh kovë 230PN për 230SP


Materiali: aliazh çeliku. Ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjet e materialit për të përmbushur vetitë mekanike specifike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit.

Përshkrim

● Materiali: çelik aliazh. Ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjet e materialit për të përmbushur vetitë mekanike specifike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit.

● Procesi: Formëzimi.

● Trajtimi i sipërfaqes: I thjeshtë, i zi ose i galvanizuar ose sipas kërkesave të klientëve.

● Gjendja: 100% e re me performancë superiore dhe përshtatje të lartë të dimensioneve funksionale.

● Numri i modelit: Numri i pjesës i personalizuar dhe OEM.

Brand Markë e zbatueshme: JCB, CAT / Caterpillar, VOLVO, ESCO, Hensley, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Doosan, Sany, LIEBHERR, LiuGong

specifikimet
Nr pjesë230 PNMoq1 copë
MarkëGETACC ose Kërkesa e KlientitInspektim100% inspektim vizual dhe inspektim i marrjes së mostrave me dimensionin e përshtatjes 
Procesin e prodhimitFormëzimiKoha e dorëzimit10-15 ditë
materialAliazh çelikuPaketimRasti kompensatë
Trajtim sipërfaqësore zezë E pikturuar ose Kërkesa e KlientitgaranciViti 1
Fortësi38-42HRCDuke ngarkuar portinNingbo; Shangai; Yiwu
AplikacionBuldozer/MotorgraderKushtet e pagesës T / T; L / C;


HETIM
TUV