Të gjitha kategoritë
EN

Pin & Bolt & Arrë & mbajtëse

home>Produkte>Pin & Bolt & Arrë & mbajtëse

Që hedh
e zezë
i lartë
JCB
Ekskavatori i zi vesh pjesët e fortësisë së lartë aliazh çeliku JCB dhëmbë si rrufe në qiell me arrë
Ekskavatori i zi vesh pjesët e fortësisë së lartë aliazh çeliku JCB dhëmbë si rrufe në qiell me arrë
Ekskavatori i zi vesh pjesët e fortësisë së lartë aliazh çeliku JCB dhëmbë si rrufe në qiell me arrë
Ekskavatori i zi vesh pjesët e fortësisë së lartë aliazh çeliku JCB dhëmbë si rrufe në qiell me arrë

Bulon 4F7827 me Dado 2J3506

Ekskavatori i zi vesh pjesët e fortësisë së lartë aliazh çeliku JCB dhëmbë si rrufe në qiell me arrë


Materiali: Çeliku. Ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjen e materialit për të përmbushur vetitë mekanike specifike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit.

Përshkrim

● Materiali: Çelik. Ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjen e materialit për të përmbushur vetitë mekanike specifike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit.

● Procesi: Formëzimi.

● Trajtimi i sipërfaqes: I thjeshtë, i zi ose i galvanizuar ose sipas kërkesave të klientëve.

● Gjendja: 100% e re me performancë superiore dhe përshtatje të lartë të dimensioneve funksionale.

● Numri i modelit: Numri i pjesës i personalizuar dhe OEM.
Produktet mbulojnë bulonat e pjesëve fundore, bulonat e dhëmbëve, bulonat e lidhjes së gjurmës, bulonat dhe dadot e parmendës, bulonat dhe dadot e pistave, bulonat dhe dadot e segmentit, bulonat e lidhjes së maskës së ndarë, dhe bulonat dhe dadot e tjera OEM.

Brand Markë e zbatueshme: JCB, CAT / Caterpillar, VOLVO, ESCO, Hensley, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Doosan, Sany, LIEBHERR, LiuGong

specifikimet
Nr pjesëBulon 4F7827 me arrë 2J3506Moq1 copë
MarkëGETACC ose Kërkesa e KlientitInspektim100% inspektim vizual dhe inspektim i marrjes së mostrave me dimensionin e përshtatjes 
Procesin e prodhimitFormëzimiKoha e dorëzimit30-35 ditë
materialçelikPaketimRasti kompensatë
Trajtim sipërfaqësore zezë E pikturuar ose Kërkesa e KlientitgaranciViti 1
Fortësi38-42HRCDuke ngarkuar portinNingbo; Shangai; Yiwu
AplikacionBuldozer/MotorgraderKushtet e pagesës T / T; L / C;


HETIM
TUV