Të gjitha kategoritë
EN

Cutting Edge & End Bit & Grader Blade

home>Produkte>Cutting Edge & End Bit & Grader Blade

9V6575
9V6575
9V6575
Kovë për kovë ekskavatori ngarkues të rrotave OEM, rrufe në rruge me prerje të vetme 9V6575 me çertifikim ISO 9001
Kovë për kovë ekskavatori ngarkues të rrotave OEM, rrufe në rruge me prerje të vetme 9V6575 me çertifikim ISO 9001
Kovë për kovë ekskavatori ngarkues të rrotave OEM, rrufe në rruge me prerje të vetme 9V6575 me çertifikim ISO 9001

9V6575

Kovë për kovë ekskavatori ngarkues të rrotave OEM, rrufe në rruge me prerje të vetme 9V6575 me çertifikim ISO 9001


Produktet tona kryesore: Këshilla për dhëmbët e kovës, përshtatësit e kovës, bulonat dhe dadot, kunjat dhe mbajtëset, fletët e klasës motorike dhe pjesët fundore, skajet prerëse të dozerit, skajet e kovës së ngarkuesit, skajet e prerjes së ekskavatorit, skajet e prerjes së krueseve dhe pjesët nëntokësore.

Përshkrim

● Materiali: çeliku mangan (16Mn/Q345B); Çeliku bor (30 MnB)

Treatment Trajtimi sipërfaqësor: pikturimi

●Gjendja: 100% e re me performancë superiore dhe shumë përshtatje të dimensioneve funksionale

● Garancia: 12 muaj

● Logo: GETACC, ose sipas dëshirës

Brand Markë e zbatueshme: JCB, CAT / Caterpillar, VOLVO, ESCO, Hensley, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Doosan, Sany, LIEBHERR, LiuGong

● Porti i ngarkimit: Ningbo, Shanghai, Yiwu, Guangzhou...


Disa detaje të numrave të pjesëve

Numrat e pjesëvePërshkrimPesha (KGS)Numri pjesePërshkrimPesha (KGS)
4T30091520X203X19 10X3/4”42.5144-70-111311660X203X19 11X3/4”45.4
4T63811353X330X30 9X1”97.7154-70-113141157X254X25 8X3/4”54.5
4T83162133X254X35 15X3/4”137.3175-70-263101064x254x25 7X7/8”49.4
4T8101496X170X30 3X1”18.6195-70-124921327X330X30 9X1”96.6
4T6699270X360X30 2X1-1/4”19.6195-71-116541064X330X30 7X1”77.5
4T6695265X280X25 2X1”13.6195-72-11181861X406X40 5X1-1/4”101
6Y5540803X330X30 5X1”57195-71-61550887X406X40 6X1-1/4”105.6
100-6666293X360X30 2X1-1/4”21.317m-71-215501088X330X30 7X1”78
Na kontaktoni nëse keni nevojë për të tjerë


specifikimet
Emri i kategorisëSkajet prerëse të ngarkuesit 
Numri pjeseSkaji i kovës së ngarkuesit:
8K8161,8K8162, 7V1490,7V0904,9V6529,9V6572,9R4672,9V6574,9V6575,9R5313,6W2990,7I3015,
5V7276,6W2989,8K9754...
Buza e segmentit të ngarkuesit:
4T6695,4T6699,4T6696, 3G6395,1U0761,4T8091,4T8101,4T9123,100-6666,9W5737,
8E4569,109-9019,132-1037,132-1033,T101639,T157306,132-4715,140-7601,
135-9295/9296,9W6747…
Bulon në skajin prerës të kthyeshëm:
1U0593,1U0601,1U1909,1U0295,1U0762,1U1470,100-6666, 109-9212, 9W5730, 4T8101,
4T8091,8E4567,11082664,11157181,11157182,11045948,11012887,11011413,
11156585,11156579,11045947,11045809,11045808,109-9212,139-9230, 9W5737,
8E4567,139-9230,1U0593,107-3746,11082666,185506A1,121920A1,112946A1,T84194…
material16Mn çeliku mangan, ose 30MnB çeliku bor me nxehtësi trajtim.
Trashësia13 mm deri në 100 mm.
Gjysma e skajeve të shigjetave254mm*30mm, 254mm * 40mm
Lloj i ndryshëmBuzë e rrafshët e kovës me një pjerrësi pa vrimë, Buzë e sheshtë e kovës me një pjerrësi të vetme me vrimë,
Buza e pllakës së veshjes DBF, Buza e pllakës së veshjes DBF, faqja mbrojtëse e këndit, pjesa mbrojtëse e këndit, Gjysmë shigjetë
UniversalE disponueshme për të gjitha motorët e markave grader / buldozer / ngarkues / ekskavator / kruese brenda dhe jashtë shtetit
paketëPALETA KOMPESATE;
PagesaL/C, T/T, e kështu me radhë


HETIM
TUV