Të gjitha kategoritë
EN

Profili i kompanisë

home>Rreth Nesh>Profili i kompanisë

Ningbo GET Import dhe Export Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2010, me të drejta të pavarura importi dhe eksporti, është më shumë se 10 vjet prodhim i pavarur, shitje eksporti si një nga kompanitë e tregtisë së jashtme. Kompania e specializuar në eksportin e çelikut të karbonit, çelikut aliazh, çelikut gri, çelik inox dhe hekurit duktil si lëndë e parë e pjesëve të hedhjes precize dhe të gjitha llojet e pjesëve të përpunimit të metaleve, produktet e eksportit nga 100 gram në 600 kg peshë, gjithashtu mund të prodhohen sipas vizatimeve të klientëve. Produktet e saj shesin mirë brenda dhe jashtë vendit, të tilla si Shtetet e Bashkuara, Italia, Australia, Dubai, Afrika e Jugut, Suedia, Gjermania, Hollanda dhe vende dhe rajone të tjera, ka qenë një nga furnizuesit e shkëlqyeshëm të njohur në botë. Produktet tona ndahen kryesisht në kategoritë e mëposhtme: pjesë valvulash, pjesë pista dhe treni, pjesë makinerie minierash, pjesë auto, pjesë makinerish hidraulike, pjesë makinerish ndërtimi dhe pjesë të tjera. Kompania regjistroi "GETACC" markë tregtare "në 2020, në bazë të e OEM, filloi të zhvillojë markë të pavarur, me cilësi të markës dhe kredibilitet, për t'i shërbyer më mirë klientëve. Aktualisht, ne jemi të përkushtuar për zhvillimin e më shumë projekteve të reja dhe zgjerimin e një tregu më të gjerë jashtë shtetit.

Ningbo GET Import dhe Export Co, Ltd, jo vetëm që ka përvojë me ekipin e tregtisë së jashtme, por gjithashtu mblodhi një grup entuziazmi, uniteti dhe bashkëpunimi të një brezi të ri të njerëzve të tregtisë së jashtme. Ata përdorin mençurinë dhe entuziazmin e tyre për t'i shërbyer më mirë klientëve. Ne i përmbahemi qëndrimit të shërbimit "365 ditë në internet, 24 orë në internet, gjatë gjithë vitit", për t'u dhënë klientëve një gamë të plotë të shërbimeve intime.

Slogani ynë: CILALSIA GJENI MUNDSI!

Shpresa jonë e ngrohtë: ju dhe unë krah për krah për të krijuar një të ardhme më të mirë!

TUV