Të gjitha kategoritë
EN

Adapters

home>Produkte>Dhëmb kovë & Përshtatës>Adapters

Të reja
V17
4 6 ~
8842-V17-4
Produkt i ri 4 ~ 6 ton gërmimi GET opsione V17SYL V17 Pin 205-70-19570RCL dhëmbë kovë seri V17 përshtatës kovë ekskavatori V17AD 8841-V17 8842-V17
Produkt i ri 4 ~ 6 ton gërmimi GET opsione V17SYL V17 Pin 205-70-19570RCL dhëmbë kovë seri V17 përshtatës kovë ekskavatori V17AD 8841-V17 8842-V17
Produkt i ri 4 ~ 6 ton gërmimi GET opsione V17SYL V17 Pin 205-70-19570RCL dhëmbë kovë seri V17 përshtatës kovë ekskavatori V17AD 8841-V17 8842-V17
Produkt i ri 4 ~ 6 ton gërmimi GET opsione V17SYL V17 Pin 205-70-19570RCL dhëmbë kovë seri V17 përshtatës kovë ekskavatori V17AD 8841-V17 8842-V17

8841-V17 8842-V17

Produkt i ri 4 ~ 6 ton gërmimi GET opsione V17SYL V17 Pin 205-70-19570RCL dhëmbë kovë seri V17 përshtatës kovë ekskavatori V17AD 8841-V17 8842-V17


Materiali: çelik aliazh, ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjet materiale për të përmbushur vetitë specifike mekanike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit. Procesi: hedhja e dyllit të humbur

Përshkrim

● Materiali: çelik aliazh, ne gjithashtu jemi në gjendje të rregullojmë përbërjet materiale për të përmbushur vetitë specifike mekanike sipas kërkesave tuaja dhe mjedisit të funksionimit. Procesi: hedhja e dyllit të humbur

Treatment Trajtimi sipërfaqësor: pikturimi

● Gjendja: 100% e re me performancë superiore dhe përshtatje shumë të dimensioneve funksionale

Number Numri i Modelit: numri i personalizuar dhe i pjesës OEM, ne kemi mbi 3000 numra pjesë të dhëmbëve dhe adaptorëve të Bucket.
Të tilla si 1U3302,1U3252,1U3352, 9W8452, 6I6602, 9W8552, 7T3402, 4T5501, 6Y0309, 9W2451, 9W2452,2713Y1217, E161-3027, E262-3046, 53103205, 53103208, 53103209, 1 1357U6-6354 6G6404,8G0464 ...

Brand Markë e zbatueshme: JCB, CAT / Caterpillar, VOLVO, ESCO, Hensley, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Doosan, Sany, LIEBHERR, LiuGong

specifikimet
Nr pjesë8842-V17Moq1 copë
MarkëGETACC ose Kërkesa e KlientitInspektim100% inspektim vizual dhe inspektim i marrjes së mostrave me dimensionin e përshtatjes 
Procesin e prodhimitHedhja e Dyllit të HumburKoha e dorëzimit30-35 ditë / një enë
materialAliazh çelikuPaketimRasti kompensatë
Trajtim sipërfaqësorPikturë e Verdhë ose Kërkesë e KlientitgaranciViti 1
FortësiHRC 47-52 (Kovë Dhëmbët), HRC43-48 (Përshtatësi)Duke ngarkuar portinNingbo; Shangai; Yiwu
AplikacionEkskavatorKushtet e pagesës T / T; L / C;


HETIM
TUV